Erzurumspor

Hüseyin Üneş Son 90 Dakika Öncesi Açıklama Yaptı

Posted by

TFF 1. Lig’de mücadele eden Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü için meraklı bekleyiş süreci başladı. Ligin son hafta mücadelesinde Ümraniyespor ekibi ile kozlarını paylaşacak mavi beyazlılar, son 90 dakikasına hazırlanıyor. Kritik maç öncesi ise Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü Başkanı Hüseyin Üneş açıklama yaptı.

TFF 1. Lig’de mücadele eden ve Süper Lig’e yükselmeye rakip takımlardan biri olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor, ligin son maçına çıkmaya hazırlanıyor. Bu yolda en zorlu rakibi Adana Demirspor ile de başa baş bir mücadeleyle savaşıyor.

Süper Lig yolunda son 90 dakikasına çıkan Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibi, son oyununda da galip gelirse, üst lige yükselmiş olacak.

Ümraniyespor ile son 90 dakikalık mücadelesine çıkmaya hazırlanan mavi beyazlılar, mücadeleden galibiyetle ayrılmanın da planlarını yapıyor.

Geri Dönmemek Üzere Süper Lig’e

Maç öncesi açıklama yapan BB Erzurumspor Kulübü Başkanı Hüseyin Üneş, şu an için tek düşündüklerinin Ümraniyespor maçını iyi bir sonuçla kapatmak olduğunu ekledi.

Sezon başından beri hak edilen şampiyonluk kupasını da şehre getirmeleri gerektiğini vurguladı. Ve geri dönmemek üzere de Süper Lig’e döneceklerinin altını çizdi.

Üneş, bir yılın emeğinin kendi açılarından Altay maçına sıkıştığını ve başardığını vurguladı.

Güncel Yazılar