İbrahim Akdağ

İbrahim Akdağ Adana Demirspor Maçını Değerlendirdi

Posted by

TFF 1. Lig’de mücadele eden Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü’nün tecrübeli Teknik Direktörü Mehmet Özdilek açıklama yaptı. Takımının durumuna ilişkin konuşan teknik adam, futbolcuların inancının tam olduğunu söyledi. Maç sonrası konuşanlardan biri de İbrahim Akdağ oldu.

TFF 1. Lig’de şampiyonluk mücadelesi verenlerden biri olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Takımı, Süper Lig’e yükselmek için çabalarını sürdürmeye devam ediyor.

Mavi beyazlı takımın tecrübeli Teknik Direktörü Mehmet Özdilek de, takımının durumuna ilişkin açıklama yaptı.

Adana Demirspor maçında yaşanan mağlubiyet sonrasında konuşan teknik adam, mücadelede konsantrasyon eksikliği yaşadıklarının altını çizdi.

Maç sonrasında konuşan isimlerden biri de Erzurumspor ekibinin başarılı oyuncusu İbrahim Akdağ oldu. Süper Lig yolunda final maçını kaybettiklerini söyleyen oyuncu, şampiyonluk hedeflerinin de hala devam ettiğini vurguladı.

Kovalama Sırası Erzurumspor’da

Maç sonrasında üzüldüklerini fakat şanslarının da hala devam ettiğini belirten İbrahim Akdağ, yendikleri zaman neler olabileceğini herkesin bildiğini ifade etti. Bunun da kendilerini saha içerisinde olumsuz etkilemiş olabileceğini belirtti. Basiret bağlanması gibi bir durum yaşadıklarını söyleyen Erzurumsporlu futbolcu, oyunun enteresan bir hal aldığına da değindi.

Hedeflerinin 62 puan olduğuna da  dikkat çeken başarılı sporcu, son 3 haftada kovalayan tarafın Erzurumspor olacağına vurgu yaptı. Ve kimsenin de farklı bir düşüncesi olmadığını ekledi.

Güncel Yazılar