İbrahim Sehic

İbrahim Sehic İçin Beşiktaş Devreye Girdi

Posted by

TFF 1. Lig’de mücadele eden Büyükşehir Belediye Erzurumspor Futbol A Takımı’nı koruyan Boşnak kaleci için transfer talebi geldi. Teknik Direktör Sergen Yalçın’ın yardımcılık görevini üstlenen Çağdaş Atan, İbrahim Sehic ile telefonda konuştu.

Gelecek sezon hazırlıklarına sıkı bir şekilde devam eden spor kulüpleri, kalan maçlarda daha üstün bir başarı sergilemek istiyor. Bu takımların arasında ise Süper Lig’de mücadele eden Beşiktaş yer alıyor.

TFF 1. Lig’de mücadele eden Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibi ise yer aldığı grupta en önemli şampiyon adaylarından biri konumunda yer alıyor. Kalan maçlarını da galibiyetle sonlandırıp Süper Lig’e yükselmeyi hedef edinen mavi beyazlı ekibin bu dönemde başarılı kalecisine ise talip geldi.

Transfer Döneminde Şartlara Göre Karar Verecek

Süper Lig’de mücadele eden Beşiktaş yönetimi, başarılı file bekçisi için devreye girdi. Teknik Direktör Sergen Yalçın’ın yardımcılık görevini üstlenen Çağdaş Atan, İbrahim Sehic ile telefonda görüştü.

Başarılı kaleciyi arayan Atan, transfer etmek istediklerini söyleyerek, fikrini sordu. Bu teklife cevap veren Sehic ise, Erzurumspor ekibinde yapması gerekenlere konsantre olduğunu belirtti. Transfer döneminde ise koşulların uygun olduğu durumda oynamayı çok isteyeceğini ifade etti.

Güncel Yazılar

Comments are closed.