İbrahim Sehic

İbrahim Sehic Transfer Konusuna İlişkin Açıklama Yaptı

Posted by

Yeni sezonda Süper Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, çalışmalarını yoğun bir tempo ile devam ettiriyor. Mavi beyazlı takımla sözleşmesi sona eren file bekçisi İbrahim Sehic ise transfer sürecinde birtakım açıklamalarda bulundu. Henüz gelecek sezon nerde oynayacağına dair bir karar vermediğini belirten eldiven, açıklamasını ise sosyal medya aracılığıyla gerçekleştirdi.

Süper Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, transfer hazırlıklarını yoğun bir tempo ile sürdürüyor. Mavi beyazlı kulüple sözleşmesi sezon sonu itibariyle sona eren file bekçisi İbrahim Sehic ise hala yeni takım konusunda belirsizlik yaşıyor.

Sürece ilişkin konuşan başarılı eldiven, henüz gelecek sezon nerde oynayacağına ilişkin bir karar vermediğini de yapmış olduğu açıklamada belirtti.

Sosyal medya üzerinden açıklama yapan tecrübeli eldiven, Erzurum ailesine seslenerek, yeni kulüp kararının kendi şahsi kararı olacağını belirti.

Kararıma Saygı İstiyorum

Kararını ailesinin ya da menajerlerinin etkisi altında almayacağını belirten İbrahim Sehic, yapısı gereği her zaman yeni deneyimlerin de peşinde olduğunu vurguladı.

Erzurumspor Kulübü’ne gelişinde de Şampiyonlar Ligi oynayan bir takımdan karar vererek geldiğini ekledi. Bu sebeple de alacağı karar için taraftardan saygı duyduğunu ve ailesine, kendisine hoş olmayan söylemlerde bulunulmaması gerektiğini özellikle talep etti.

Güncel Yazılar