Mehmet Özdilek

Mehmet Özdilek Akhisarspor Deplasmanının Ardından Açıklama Yaptı

Posted by

TFF 1’inci Lig ekiplerinden iddialı olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Mehmet Özdilek konuştu. Akhisarspor ile olan mücadeleyi eleştiren teknik adam, 0-0 berabere olan mücadele ile ilgili detaylı bir değerlendirmede bulundu. Manisa ekibinin zor bir deplasman mücadelesi olduğunu özellikle belirten çalıştırıcı, yeri korumak ve rakibi altta tutmanın çok kıymetli olduğunu söyledi.

Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, 0-0 golsüz beraberlikle sonuçlanan Akhisarspor müsabakanın değerlendirmesini yaptı. Henüz takıma yeni gelen hoca, 2 antrenman yapmanın ardından zorlu Akhisar deplasmanına çıkıldığını belirtti.

Takımın gerçekten önemli sporculara sahip olduğunu söyleyen Özdilek, BB Erzurumspor ekibinin hem teorik anlamda hem de pratik anlamda çok doğru bir duruşa sahip olduğunu da vurguladı.

30 Dakikada 2 Sakatlık Hayal Etmemiştik

Müsabakadan galip gelinebilecek pozisyonların da olduğunu belirten teknik adam, 30-35 dakika sürecinde iki sakat vereceklerini hayal etmediklerini de değerlendirmesine ekledi. Buna rağmen takımının coşkusunun ve kazanma arzusunun da çok yüksek olduğuna vurgu yapan hoca, rakibi altta tutmanın çok kıymetli olduğunu söyleyerek, oyunculara tebrik dileklerinde bulundu.