Mehmet Özdilek Altay Maçı Sonrasında Konuştu

Posted by

TFF 1. Lig’de mücadele eden ve Süper Lig’e yükselmeyi hedefleyen Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibi, Altay maçında 1-0 galip geldi. Mavi beyazlıların tecrübeli Teknik Direktörü Mehmet Özdilek oyun sonrası açıklama yaptı. 90 dakikanın sonrasında konuşan hoca, önemli bir engeli de aşmış oldu.

TFF 1. Lig’de mücadele eden Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibi, Altay maçından 1-0 skorla galip ayrıldı. Süper Lig yolunda önemli bir galibiyet elde eden mavi beyazlılar, önemli bir engeli de böylelikle aşmış oldu.

Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibinin Altay maçının ardından açıklama yapan Teknik Direktör Mehmet Özdilek, maçın değerlendirmesini de yaptı.

Hava sıcaklığının yoğun olduğu bir ortamda Altay mücadelesinin gerçekleştiğini ifade eden teknik adam, iki hafta önce yaşanan yenilgiye de değindi.

Son Bir 90 Dakika Kaldı  

Süper Lig yolunda en ciddi rakibi olan Adana Demirspor’a karşı mağlubiyet yaşadıklarını da ekleyen teknik isim, önlerinde de iki zor deplasman olduğunu vurguladı.

Erzurumspor hocası, oyuncularının dik duruşlarını ve ne kadar istediklerini de ortaya bu maçla koyduklarının altını çizdi.

Sahada da ayakta kaldıklarını ifade eden Mehmet Özdilek, çok güzel bir golle de haklı bir galibiyet elde ettiklerine dikkat çekti. Ve önlerinde yalnızca son bir 90 dakika olduğuna değindi.

Galibiyet sevincini yaşadıklarını ve şimdi de tekrar hayata dönmeleri gerektiğini ekledi.

Güncel Yazılar