Mehmet Özdilek

Mehmet Özdilek Antrenman Öncesi Açıklama Yaptı

Posted by

Süper Lig’de mücadele eden Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü Teknik Direktörü Mehmet Özdilek önemli açıklamalara imza attı. Antrenman öncesinde konuşan teknik adam pozisyon bulmak ve gol atma konusunda sorun yaşamadıklarını ifade etti.

BB Erzurumspor Kulübü Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, antrenman öncesi önemli açıklamalara imza attı. Oyun içerisinde pozisyon yakalama ve gol atma konularında sıkıntılarının olmadığını belirten teknik adam, iki haftada 5 gol attıklarını fakat 2 golü saymadıklarını ekledi.

Maç içerisinde yapılan anlık hataların, her şeyi değiştirebileceğine vurgu yapan teknik patron, önceki hafta kendi sahalarında kaybettiklerini hatırlattı. İyi oyunla kaybettikleri için bu durumun kulübü üzdüğünü ifade eden teknik adam, çalışmalara da devam edeceklerini söyledi.

%100 Hazır Değiliz

Diğer takımlarda olduğu gibi kendilerinin de %100 hazır olmadığını söyledi. İlk haftaya göre geliştikleri noktaların da çok olduğunu belirten teknik adam, yedikleri ilk golün ise duran top golü olduğunu ifade etti.

Takım olarak bu pozisyonlara da çok çalıştıklarını söyleyen Özdilek, maç içerisinde gerçekleşen anlık hatanın ise her şeyi değiştirdiğini ekledi.

İkinci golde de bireysel hataların olduğunu ve bunları düzeltmek için de çalışacaklarını ekleyen çalıştırıcı, ligin en iyi takımlarından birine karşı mücadele ettiklerinin de altını özellikle çizdi.

Güncel Yazılar