Mehmet Özdilek

Mehmet Özdilek Maç Sonrası Değerlendirme Yaptı

Posted by

Süper Lig’de mücadele eden Büyükşehir Belediye Erzurumspor ligin ikinci haftasında Demir Grup Sivasspor ekibi ile kozlarını paylaştı. 2-1 skorla sona eren oyunun kazananı kırmızı beyazlılar oldu. Maç sonrası Dadaşlar’ın teknik patronu Mehmet Özdilek açıklamalarda bulunarak maçı değerlendirdi.

Ligin ilk haftasında galibiyet sevinci yaşayan BB Erzurumspor ekibi, ikinci hafta müsabakasında öne geçtiği Sivasspor oyunundan mağlup ayrıldı. 2-1 skorla sona eren oyunun ardından açıklama yapan Teknik Direktör Mehmet Özdilek, iyi oynayarak kaybetmenin çok üzücü olduğunu belirtti. Ve bu maçtan çıkarılacak dersler olduğunu belirtti.

Maçın ikinci yarısında iptal edilen gol sebebiyle şaşkınlık yaşadıklarını belirten teknik patron, bu sebeple kaybettikleri için de çok üzgün olduğunu dile getirdi. Oyunun hakkının kazanılması gereken bir müsabaka olduğunu ve başından sonuna kadar da bu şekilde gittiğini ekleyerek, son 10 dakikayı bir kenara koyduğunu vurguladı.

Gol Neden İptal Edildi Bilmiyorum

Rakibin oynama alışkanlığının yüksek olduğu, ligin iyi takımlarından biri olduğunu da bildiklerini ifade eden çalıştırıcı, buna göre de planları yaptıklarını söyledi.

Her şeyin istedikleri gibi geçtiğini söyleyen teknik adam, orta sahaya güçlü dirençli çıkarak rakibin çıkışlarda sıkıntı yaşayacağını düşündüklerini de belirtti.

Her şeyin planladıkları gibi gittiğini fakat golün iptal edildiğini de ve neden iptal edildiğini de bilmediğini söyledi.

Güncel Yazılar