Mehmet Özdilek

Mehmet Özdilek Maç Sonrası Değerlendirme Yaptı

Posted by

TFF 1. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü Teknik Direktörü Mehmet Özdilek açıklama yaptı. Osmanlıspor ile olan mücadeleyi değerlendiren teknik adam, önceki hafta ilk resmi maçlarını Eskişehirspor ekibine karşı oynadıklarını söyledi.

TFF 1. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren BB Erzurumspor Kulübü, Osmanlıspor’u 3-1 skorla mağlup etmeyi başardı. Maç sonrası değerlendirme yapan Teknik Direktör Mehmet Özdilek, geçtiğimiz hafta ilk resmi maçlarını ise Eskişehirspor’a karşı oynadıklarını ekledi.

Teknik adam son dakika golü atarak, koronavirüs salgını arasının ardından 3 puanla lige başladıklarını belirtti.

Osmanlıspor ekibini de 3-1 skorla mağlup eden Erzurumspor ekibi, ilk 2 yolunda da son derece kritik bir 3 puanı hanesine yazdırdı.

Farklı Bir Galibiyet

Mehmet Özdilek ise yapmış olduğu açıklamada, rakibin de kazanma odaklı sahaya çıkacağını düşünerek hareket ettiklerini söyledi.

Rakipten çok kendilerinin sahada ne yapacaklarının daha fazla anlam ifade ettiğine de vurgu yaptı. Oyunun başından sonuna kadar ise daha fazla topa sahip olan ve daha fazla üretmeye çalışan takımın kendileri olduğunu ekledi.

Bu başarıyı 3 golle bütünleştiren ekibin de yine Erzurumspor olduğuna özellikle dikkat çekti. Ve en önemli şeyin de iyi oyunun yanında farklı bir galibiyet olmasının vurgusunu yaptı.

Güncel Yazılar