Mehmet Özdilek

Mehmet Özdilek Maç Sonrasında Açıklama Yaptı

Posted by

Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, Kayserispor galibiyeti sonrasında açıklama yaptı. Oyuna hükmettiklerini belirten teknik patron, oyuncularını da tebrik etti.

Süper Lig’in üçüncü hafta müsabakasında BB Erzurumspor ve Hes Kablo Kayserispor ekipleri kozlarını paylaştı. 3-1 skorla sona eren oyunun kazananı mavi beyazlı ekip olurken, alınan galibiyet sonrası Teknik Direktör Mehmet Özdilek açıklama yaptı.

Maç sonrasında düzenlenen basın toplantısında açıklama yapan teknik adam, buraya gelirken iç saha dış saha avantajının kalmadığını belirtti. Seyirci avantajının ortadan kalkmasıyla beraber de her müsabakaya her takımın ortak olduğunu söylemiş olduğunu hatırlattı.

Sahada Ne Yaptığını Bilen Bir Ekibimiz Var

Önceki hafta kendi evlerinde iyi oynayarak mağlubiyet aldıklarını ve buraya o şekilde geldiklerini söyleyen çalıştırıcı, bugün amaçlarının iyi futbolla birlikte iyi oyunun sürdürülerek kazanılması olduğuna dikkat çekti.

Oyuna hükmettiklerini belirten Mehmet Özdilek, takım olarak sahada ne yaptığını bilen bir ekip görüntülerinin olduğunu vurguladı. Bunun da çok önemli olduğunu söyleyerek, 3 haftalık periyotta oyunsal anlamda her hafta üstüne koyarak, güçlenen bir takıma sahip olduklarını ifade etti.

Takım olarak sahada ne yaptığını bilen bir ekip görüntülerinin olduğunu ekleyen teknik isim, bunun da büyük bir öneme sahip olduğunu ekledi.

Güncel Yazılar