Mehmet Özdilek

Mehmet Özdilek Yenilgi Sonrası Açıklama Yaptı

Posted by

TFF 1. Lig’de mücadele eden Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibinin Teknik Direktörü Mehmet Özdilek önemli açıklamalarda bulundu. Adana Demirspor ekibi ile olan mücadelesinin ardından kendi evinde 2-1 mağlup olarak, 2’inci sırayı rakibe kaptırmalarına rağmen ise yükselme umutlarını kaybetmediklerini ekledi.

TFF 1. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibi, Adana Demirspor ekibini konuk ettiği mücadelede 2-1 mağlup geldi. Kendi evinde Adana temsilcisine yenilen ve 2’inci basamağı rakibine kaptıran ekibin Teknik Direktörü Mehmet Özdilek ise önemli açıklamalarda bulundu.

Tecrübeli teknik adam, Adana Demirspor maçının ardından tüm insanlar gibi moral bozukluğu ve hayal kırıklığı yaşadıklarını vurguladı.

Her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyaç olduğuna da özellikle dikkat çekti. Ve başarıya giden önemli etkenlerden birinin de bu olduğunu belirtti.

Giresunspor Maçı Çok Önemli

Ligin boyunun çok kısaldığını ve ellerindeki puan avantajını da geçen hafta itibariyle rakibe devrettiklerini ifade etti. Fikstüre göre birinci ile yedinci takım arasında ise maksimum 4 puan olduğunu söyledi. Altı takımın da ilk iki iddiasının çok güçlü şekilde devam ettiğine özellikle dikkat çekti.

Mehmet Özdilek, rakiplerin değil de Erzurumspor’un ne yapacağına odaklanmış olduklarının da bilgisini verdi. Ve Gelecek mücadeleden Giresunspor maçının da büyük bir öneme sahip olduğunu söyledi.

Güncel Yazılar