Mehmet Özdilek

Mehmet Özdilek’ten Erzurumspor Hedefleri

Posted by

TFF 1. Lig’de mücadele eden Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, önemli açıklamalara imza attı. Geçmiş süreçte de mavi beyazlı takımda yer alan teknik adam, önceki ayrılığına ilişkin de önemli itiraflarda bulundu.

TFF 1. Lig’de mücadele eden ve şampiyonluğun en önemli adaylarından biri konumunda bulunan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Teknik Direktörü konuştu. Mehmet Özdilek, eski takımına tekrar gelmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek, bildiği bir camianın içerisine tekrar geldiğini söyledi.

BB Erzurumspor’un Süper Lig döneminde takımını çalıştıran tecrübeli hoca, o süreç içerisinde hem takım grubu hem de taraftarla müthiş bir iletişim kurduklarının altını çizdi. Denizlispor ekibinden ayrılışının ardından ise ısrar üzerine mavi beyazlı takıma geldiğini ekledi. Önceki ayrılığının dostça olduğunun da vurgusunu yapan teknik isim, Erzurumspor ekibinin de sezon başından bu yana büyük bir mücadeleye imza attığını söyledi.

Hedef Süper Lig

Takımın ligden düşmesinin ise handikap gibi göründüğünü söyleyen teknik isim, düşen takımların bir sonraki sene çıkmasının bu süreci çok daha sağlıklı geçireceğinin habercisi olduğuna dikkat çekti. Erzurum ekibinin de sezon başında hedefinde ortaya koyduğu oyunu, hem yönetimi hem de taraftarı ile ilk üç sıralamaya taşıdığını vurguladı. Takımı bu noktaya getiren Erkan hocaya da teşekkürlerini ileten çalıştırıcı, Süper Lig’e çıkmak için gayret edeceklerinin de altını çizdi.

Güncel Yazılar