Mehmet Özdilek

Mehmet Özdilek’ten Erzurumspor İtirafları Geldi

Posted by

TFF 1. Lig’de mücadele eden BB Erzurumspor ekibinin başarılı Teknik Direktörü Mehmet Özdilek önemli açıklamalarda bulundu.

Şampiyonluğun en önemli adaylarından olan BB Erzurumspor ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, takımının hedeflerine ilişkin konuştu.

Teknik adam, önceki yıl Süper Lig’de mücadele eden mavi beyazlı ekibin başında maçlara çıkmakta idi. Ligin 24’üncü haftasında ise Galatasaray ekibi ile 1-1 berabere sonuçlanan maç sonrasında yönetim ile anlaşmaya vararak takımdan ayrılma kararı almıştı.

Sezon sonunda ise alt lig olan TFF 1. Lig’e düşen takımının, Fatih Karagümrük’e kendi evinde 3-1 yenildiği maç sonrasında ise takımının başına tekrar geldi.

Bu süreçte teknik adam Erkan Sözeri ile yollarını ayırma kararı alan BB Erzurumspor yönetimi, eski teknik adam Özdilek ile tekrar anlaştı.

Israr Üzerine Geldim

Şimdilerde ligin kalan maçlarına hazırlanan takımının başında olan çalıştırıcı, öncesinde de çalıştığı ve bildiği bir camiaya geldiğini açıklamalarında belirtti. Bu süreçte de taraftarın beklentilerini karşılamak adına mücadele vereceklerini söyleyen teknik isim, Süper Lig zamanına da değindi.

O dönem hem taraftar hem de oyuncularla müthiş bir iletişim kurduklarını söyledi. Denizlispor ekibinden ayrılmasının ardından da hem başkan hem de arkadaşlarının ısrarı üzerine tekrar mavi beyazlı takımın başına geldiğini belirtti.

Güncel Yazılar