Büyükşehir Belediye Erzurumspor

Menemenspor Yönetimi Ali Özgün’le Yoluna Devam Edecek

Posted by

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle tüm ligler süresiz olarak askıya alındı. Hem taraftar hem de spor kulüpleri ise bu süreçte bilinmezlik durumu ile savaşır hale geldi. Yönetimler ise bu süreçte bir yandan kalan maçları hesap ediyorlar bir yandan da gelecek sezonun transferleri için hazırlık yapıyorlar.

Yeni tip koronavirüs salgını, tüm dünyada ciddi bir sıkıntıya neden oldu. On binlerce kişinin hayatını kaybetmesine neden olan salgın hastalık, bir yandan da ekonomik krize neden oldu. Dünyadaki tüm spor organizasyonlarını ve liglerini de etkileyen Kovid-19, spor kulüplerini de zor duruma soktu.

Bu süreçte toplu antrenmanları tedbir gereği yapamayan takımlar, antrenörlerin verdiği programları ise evinde sürdürüyor. Bireysel olarak antrenman yapan sporcular, formlarını bu şekilde korumaya çalışıyor.

25 Maçta 4 Kez Gol Attı

Yönetim ise bir yandan yeni sezonun hazırlıklarına devam ediyor. TFF 1. Lig ekiplerinden olan ve Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibinin de rakibi olan Ekol Göz Menemenspor da sözleşmelerini elden geçiriyor. Takımda forma giyen ve golcülüğü ile bilinen Ali Özgün, yeni sezonda da takımda kalacak.

Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibinin rakiplerinden biri olan Menemenspor, Ali Özgün’e önümüzdeki sezonda da forma vermeye karar verdi. Takımda golcülüğü ile ön planda olan başarılı sporcu, çıktığı 25 maçta toplamda 4 kez ağlara topu gönderme başarısı göstermişti.