Mickael Pote

Mickael Pote İle Erzurumspor’da Yollar Ayrıldı

Posted by

Süper Lig’de mücadele etme hazırlığında olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, kadro yapılanma çalışmalarına sıkı bir çalışma ile devam ediyor. Transferlerinde özellikle 3 büyüklerin oyuncularını yakın takibe alan mavi beyazlılarda, hazırlık döneminde ise bir ayrılık yaşandı.

TFF 1. Lig’de mücadele eden ve ilk 2 sıralamada yer alarak Süper Lig’e yükselen Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü çalışmalarını devam ettiriyor. Mavi beyazlı kulüp özellikle 3 büyüklerin oyuncularıyla yakından ilgilenirken, ayrılıkları ise art arda yaşanıyor.

Edinilen son bilgilere göre ise Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü ile Mickael Pote yollarını ayırdı.

35 yaşındaki Beninli forvet mevki oyuncusu ile yolların ayrıldığı haberini ise BB Erzurumspor Kulübü resmi olarak açıkladı.

Konuya ilişkin mavi beyazlı kulüp tarafından yapılan açıklamada, başarılı oyuncuyla yolların ayrıldığını da resmen duyurdu.

Kulüp Resmi Açıklama Yaptı

Süper Lig’e yükselmiş oldukları 2019-2020 sezonunda takımıma katkıları için de Mickael Pote için teşekkür dileklerinde bulundu. Ve sonraki kariyerinde de başarılı oyuncuya başarı dileklerinde bulunuldu.

35 yaşında olan Beninli forvet mevki sporcusu, önceki sezonda mavi beyazlı forma ile toplamda 30 maçta görev almıştı. 9 gol ve 2 de asiste adını yazdıran sporcu, takımın da sevilen isimlerinden biri olmayı başardı.

Güncel Yazılar