23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Miniklerden Gülümseten 23 Nisan Mesajı

Posted by

Korona virüs salgını, tüm Türkiye’de hayatı olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor. Eğitim ve spor faaliyetlerinin sürdürülememesinden dolayı evlerinde kalan minik sporcularda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarını evde yapmak zorunda kaldı. Erzurumlu sporcuların yapmış olduğu kutlamalar ve sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşım birçok kişiyi gülümsetti.

Erzurum’da yaşayan Sevgi Spor Kulübü öğrencileri ve antrenörleri, kovid-19 nedeniyle dışarıda kutlanamayan 23 Nisan için sosyal medya üzerinden kutlama mesajları yayınladı. 23 Nisan’ın 100. Yılını evlerinde coşkuyla kutlayan minik sporcular, sosyal medya üzerinden oldukça eğlenceli videolar paylaştı. İzleyicileri gülümseten video, sosyal medyada yüzlerce kullanıcı tarafından paylaşıldı.

Sevimli 23 Nisan Kutlaması

Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklara armağan edilen ve 100 yıldır ülke genelinde coşkuyla kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, 100.yılında buruk bir şekilde kutlandı. Virüs salgını nedeniyle insanların evden çıkamaması, kutlamaların evlerde yapılmasına neden oldu.

Her ne kadar insanlar dışarıda kutlama yapamasa da yurt genelinde evlerde coşkulu 23 Nisan kutlamaları yapıldı. 23 Nisan Çocuk Bayramını coşkuyla kutlayan Erzurumlu küçük sporcular, sosyal medyada yayınladıkları kutlama mesajları ve videolarla herkesi eğlendirdi.