Pablo Martin Batalla

Pablo Martin Batalla’dan Bursaspor Günlerine İlişkin İtiraflar Geldi

Posted by

TFF 1. Lig ekiplerinden Bursaspor ekibinin başarılı oyuncusu Pablo Martin Batalla, kulübüne ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

TFF 1. Lig ekiplerinden biri olan Bursaspor’da forma giyen Pablo Martin Batalla, yeşil beyazlı kulübün ikinci evi olduğunu söyledi. Takımda çok güzel şeyler yaşadığını belirten başarılı futbolcu, bir gün Bursaspor ekibinde çalışmak istediğini de ekledi.

Yeşil beyazlı kulübün yıldızlarından biri olan ve takım kaptanı da olan Pablo Martin, kulübünün sosyal medya hesabı üzerinden bir canlı yayına katıldı. Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle herkesin evinde olması gerektiğine dikkat çeken yıldız oyuncu, korkunun ve endişenin de bulunduğunu söyledi.

En Çok Lugano Beni Zorladı

Arjantin’e dönüşünün sonrasında ise arkadaşlarıyla beraber aynı takımda futbol oynamayı sürdüren Batalla, bunun da verdiği bir söz olduğunu vurguladı.

Türkiye’deki günlerinden de bahseden sporcu, çok güzel anılar yaşadığını ve Bursaspor’da oynadığı için çok mutlu olduğunu ifade etti. Arjantin’de ise antrenörlük kursuna başladığını söyleyerek, bu anlamda bir mesaj da vermiş oldu.

Yeşil beyazlı takımda tekrar çalışmayı ve geçen sene olduğu gibi tesislerin yanı sıra maçlara da gitmek istediğini ekleyen sporcu, kulübün son durumunu bildiğini de belirtti.

Öte yandan Türkiye’de en zorlandığı savunma oyuncusuna da değinen Batalla, Uruguaylı Diego Lugano’nun onu çok zorladığını itiraf etti.