Rüştü Reçber

Rüştü Reçber Koronavirüs Günlerine İlişkin Barcelona’ya Teşekkür Etti

Posted by

Yeni tip koronavirüs salgını, spor dünyasından da pek çok ismi olumsuz etkiledi. Kovid-19 virüsüne yakalananlar arasında eski milli kalecimiz Rüştü Reçber de vardı. Yaşadığı durumu anlatan sporcu, Barcelona’nın verdiği desteği hiçbir zaman unutmayacağını ifade etti.

Koronavirüse yakalanan eski milli kaleci Rüştü Reçber, yaşadıklarına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Söz konusu sürece ilişkin konuşan sporcu, tedavisinin zor ve uzun geçtiğini de ekledi.

Hastalık sürecinde eski takımı olan Barcelona’nın da kendisine destek verdiğini belirten Reçber, teşekkürlerini de iletti. Özellikle de Carlos Naval ve Chemi Teres’ini başkanın ve kulübün de iyi dileklerini ifade etti.

Özellikle De Bartomeu’ya Teşekkür Dilekleri

Böyle zor zamanlarda küçük detayların da unutulmaması gerektiğine dikkat çekerek, Barcelona’nın kendisi için yaptığı şeyleri asla unutmayacağını söyledi.

Her koşulda Barcelona’nın emrinde olduğunu da ekleyen milli kaleci, herkese teşekkürlerini de ileterek, özel olarak Bartomeu’nun altını çizdi.

Yaptığı açıklamada takımdaki günlerine de değine Rüştü Reçber, eşsiz bir süreç olduğunu da söyledi. Büyük ailenin bir parçası olmaktan da gurur duyduğunu da belirterek, o günlerin aklından çıkmasının da çok zor olduğuna dikkat çekti.

Yaşadığı deneyime ilişkin hiçbir şekilde kötü bir şey söylemeyeceğini ifade eden sporcu, her şeyin muhteşem olduğunu da ekledi.

Comments are closed.