Mehmet Özdilek

Mehmet Özdilek Stadın Zeminini Kontrol Etti

Posted by

TFF 1. Lig mücadeleleri, koronavirüs salgını sonrasında 19 Haziran itibariyle başlamış olacak. Şampiyonluğun en önemli adaylarından biri ise Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü. Lig öncesinde Kazım Karabekir Stadı’nda inceleme yapan takımın teknik ismi Mehmet Özdilek, saha zeminine ise tam not verdiğini söyledi.

Koronavirüs salgını sonrasında 19 Haziran itibariyle maçlara başlayacak olan TFF 1. Lig ekibinde, hazırlıklar devam ederken son kontroller de yapılıyor. Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü Teknik Direktörü Mehmet Özdilek de söz konusu durum için saha kontrolüne çıktı.

Kazım Karabekir Stadı’na giderecek, incelemede bulunan teknik adam, saha zeminine de tam not verdiğini bildirdi. Koronavirüs tedbirleri çerçevesinde stat içerisinde yapılan diğer birimlerdeki çalışmaları da ayrıca incelemede bulundu.

Süper Lig’e Taşıyacağız

İç sahada oynanacak mücadeleler için saha kontrolüne giden Mehmet Özdilek, incelemelerine yardımcı antrenörlerden olan Veysel Cihan ile katıldı. Tesis amiri Yakup Çiltaş’tan da sahanın ve çalışmaların durumuna ilişkin bilgi aldı.

Yapmış olduğu incelemeler sonucunda, saha zeminini çok beğenen teknik adam, görevlilere de önemli çalışma adına teşekkür dileklerinde bulundu.

Kulübün hedeflerine ilişkin de açıklama yapan çalıştırıcı, Erzurumspor’u hak ettiği yere getirmek istediklerini söyledi. Ve el birliği ile de takımın Süper Lig’e taşınacağını ifade etti.

Güncel Yazılar