Özgür Özkaya

Teknik İsimler Değişti Ama Özgür Özkaya’nın Yeri Değişmedi

Posted by

TFF 1. Lig ekiplerinden olan Altayspor ekibinde forma giyen ve kaptan görevinde yer alan Özgür Özkaya, üstün performansı ile gönüllere taht kurdu. Siyah beyazlı ekipte forma giydiği ikinci sezonu geçiren başarılı oyuncu, ayrıca tüm teknik isimlerin de başarısını kazandı.

TFF 1. Lig ekiplerinde yer alan Altayspor takımında forma giymekten olan kaptan Özgür Özkaya, sahadaki performansı ile herkesin takdirini kazandı. Başarılı futbolu ayrıca teknik direktör içinde ayrı bir yere yerleşti.

Siyah beyazlı formayı iki sezondur giyen futbolcu, önceki sezon lig sürecinde toplam 29 maçta forma terletti. Sol bek mevki oyuncusu olan Özkaya, bu sezon ise 28 haftada toplam 25 maçta yer aldı.

Oyuncunun bu sene Sait Karafırtınalar, Ali Tandoğan ve Yalçın Koşukavak tarafından vazgeçilmeyen bir isim olması da aslında başarısını kanıtlayan bir durum oldu.

Yerini Takım Arkadaşına Karşı Da Korudu

İki sezondur takımda değişen teknik isimlerde aynı etkiyi yaratan başarılı oyuncu, yerini de bu süreçte kimseye kaptırmadı.

Her ne kadar ara transfer döneminde Altay ekibi, Balıkesirspor’dan sol bek Doğa ile anlaşmış olsa da, Özgür yerini korumayı üstün performansı ile başardı.

Koronavirüs salgını sebebiyle antrenmanlarını bireysel olarak evinde yapan başarılı oyuncu, dönemi kilo almadan hazır olarak atlatmaya çalışıyor.

Comments are closed.