YENİ TEKNİK DİREKTÖR HÜSEYİN ÇİMSİR

Büyükşehir Belediye Erzurumspor’un yeni teknik direktörü Hüseyin Çimsir oldu. En son Konyaspor maçına teknik direktörsüz hazırlanan Erzurumspor takımının artık yeni bir teknik direktörü var. Tüm maç hazırlıklarını artık yeni teknik direktörleri Hüseyin Çimsir ile yapan Erzurumspor takımı çok mutlu.

Takım için elinden gelen her şeyi yapacağını ve Erzurumspor’u geliştireceğini belirten Çimsir çok mutlu ve heyecanlı olduğunu sözlerine ekledi.

ÇOK MUTLU VE HEYECANLIYIM

Erzurumspor’dan önce Trabzonspor’un teknik direktörülüğü yapan Hüseyin Çimsir artık Erzurumspor’da olmanın öneminden bahsetti ve açıklamalarını hep bu çerçevede devam ettirdi.

“Oyuncularla bu sene hedeflediğimiz şekilde bu ligi bitirip önümüzdeki yıllarla alakalı çok ciddi işler yapacağımızı düşünüyorum. Uzun vadeli plan yapmayı düşünüyoruz. İlk antrenmanda oyuncu grubuyla ilgili güzel geri bildirimler aldığımızı düşünüyorum. Oyuncuların ilgisi alakası, antrenmana katılımları son derece önemliydi. O anlamda o ışığı gördüm. İnşallah onlarla birlikte hedeflediğimiz doğrultuda çok daha sağlıklı şekilde devam ederiz.” diyerek sözlerine eklemeler yaptı.

Konyaspor maçı hazırlıklarında artık teknik direktörleri ile hazırlanmaya devam eden Erzurumspor oyuncuları moral olarak daha yüksek bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. Yeni teknik direktör Hüseyin Çimsir‘in takımıyla beraber ilk maçı Konyaspor ile olacak. Deplasmanda oynanacak olan bu maç hem teknik direktör Çİmsir hem de takım için oldukça önemli.

5 ARALIK CUMARTESİ ÇİMSİR’İN İLK GALİBİYETİ GELİYOR

Konyaspor’un ev sahipliği yapacağı maç için çok hırslı ve takım olarak hazır olduklarını söyleyen Çimsir bu maçı sonuna kadar almak istediklerini söyledi. 90 dakika boyunca mücadeleyi bırakmaya niyeti olmayan Erzurumspor moral olarak oldukça yüksek bir şekilde Konyaspor’un karşısına çıkacak.

Hüseyin Çimsir bu yoğun ve zorlu dönemde ekip olarak en çok taraftarların ve şehrin desteğine ihtiyaçları olduğunun altını çizdi. Mehmet Özdilek’in görevden ayrılmasının ardından yerine gerilen Hüseyin Çimsir takımıyla beraber ilk antrenmanına Konyaspor maçı öncesi çıktı. 1,5 saat süren antrenmanda başarılı teknik direktör takımla beraber taktik ve teknik çalıştı. Maç için önemli bir antrenman olan bu çalışma, Erzurumspor için önemliydi.

Antrenmanların ve yaptıkları çalışmaların karşılığını almak isteyen takım 5 Aralık Cumartesi günü saat 16.00’da Konyaspor ile karşı karşıya gelecek.