Ziraat Çeyrek Finalinde Erzurumspor – Trabzonspor Karşılaşması

Posted by

Ziraat Türkiye Kupası kapsamında Erzurumspor 4 Şubat 2020 Salı günü Trabzonspor ile karşılaşacak. Futbolseverlerin gözleri yapılacak mücadelede.

BB Erzurumspor – Trabzonspor Ziraat Türkiye Çeyrek Final kapsamında gerçekleşen karşılaşmaları için 4 Şubat Salı günü sahaya çıkacak. Trabzonspor’un evinde Şenol Güneş Kompleksi Medical Park Stadyumu’nda gerçekleşecek çeyrek final maçında 1. Lig ekibi Büyükşehir Belediye Erzurumspor’u ağırlayacak. Futbolseverler maçı A spor’dan canlı olarak 20:30’da izleyebilecek.

Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor ve Trabzonspor Türkiye Kupası Çeyrek Final maçının rövanşı ise 13 Şubat Perşembe günü saat 17:30’da yapılacak. İki takım da 13 Şubattaki maç öncesinde avantaj elde etmek için maçı galibiyet ile bitirmek istiyor. Futbolseverlerin gözü Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maçından gelecek sporda.

Trabzonspor’un Muhtemel 11’i

Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor’un ilk 11’i belli değilken Trabzonspor’un ilk 11’inde Abdülkadir Ömür ile Ahmet Canbaz’ın sakatlıkları bulunuyor. Yarın gerçekleşecek karşılaşmada Trabzonspor’un oyuncularından, Erce Kardeşler, Serkan Asan, Hüseyin Türkmen, Hosseini, Novak, , Sosa, Guilherme, Sturridge, Nwakame, Sörloth ve Abdulkadir Parmak’ın sahada yer alması bekleniyor.

Bordo mavili takımda, sakatlıkları sebebi ile Abdülkadir Ömür ve Ahmet Canbaz maçta forma giyemeyecek.

Erzurumspor – Trabzonspor Hakemleri

İkilinin mücadelesinde düdüğü çalacak isim Abdulkadir Bitigen. Maçta Volkan Ahmet Narin birinci, Candaş Elbil’in ikinci yardımcı hakem olduğu karşılaşmada Burak Şeker dördüncü hakemlik görevini üstlenecek. Karşılaşmada Hüzeyin Göçek VAR, Yakup Özhan AVAR’da görev alacak. Müsabakanın temsilcileri arasında ise Recep Sürhat Müniroğlu Gözlemci, Yüksel Gürüz, Alaattin Özcan ve Erkan Güldaş isimleri yer alıyor.

Erzurumspor – Trabzonspor maçının hakemleri sırasıyla: Trabzonspor A.Ş. – Erzurumspor (H) Abdulkadir Bitigen (Y) Volkan Ahmet Narinç (Y) Candaş Elbil (D) Burak Şeker (V) Hüseyin Göçek (A) Yakup Özhan (G) Recep Sürhat Müniroğlu (T) Yüksel Gürüz (T) Alaattin Özcan (T) Erkan Güldaş.

Geçmişte Erzurumspor Trabzonspor

Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor ile Trabzonspor Ziraat Kupası’ndan 1 sezon sonra yine kupada karşılaşacak. İki takım 2017-2018 sezonunda Ziraat Türkiye Kupası’nın 5. turunda karşı karşıya gelmişti.